Quantcast
skip navigation

Saturday, May 29, 2021

Visitor V Home H Location Status
 4 
 2 
West Lutheran HS (Section 5AA, Round of 16)
FINAL
 5 
 3 
Richfield HS (Section 3AAA, Quarterfinals)
FINAL
 0 
 4 
Holy Cross Seminary Field
FINAL
 1 
 11 
Fairmont HS (Section 3AA, Round of 16)
FINAL
 0 
 12 
Breck School (Section 5AA, Round of 16)
FINAL
 4 
 5 
Wabasso (Section 3A, Round of 16)
FINAL
 6 
 1 
Cleveland HS (Section 2A, Round of 16)
FINAL
 1 
 8 
Sleepy Eye (Section 2A, Round of 16)
FINAL
 0 
 16 
ISG Field (Section 2A, Round of 16)
FINAL
 0 
 5 
Wanamingo (Section 2AA, Round of 16)
FINAL
 5 
 11 
Granite Falls (Section 3A, Round of 16)
FINAL
 4 
 5 
Atwater (Section 3AA, Round of 16)
FINAL
 1 
 7 
Paynesville (Section 3AA, Round of 16)
FINAL
 2 
 3 
Ruthton (Section 3A, Round of 16)
FINAL
 1 
 4 
Luverne HS (Section 3AA, Round of 16)
FINAL
 1 
 6 
Raymond (Section 3A, Round of 16)
FINAL
 2 
 7 
Welcome (Section 2A, Round of 16)
FINAL
 0 
 7 
Miller Park (Section 2A, Round of 16)
FINAL
 7 
 9 
Richfield HS (Section 3AAA, Quarterfinals)
FINAL
 1 
 11 
Farmington HS (Section 1AAAA, Quarterfinals)
FINAL
 17 
 8 
Dartts Park (Section 1AAAA, Quarterfinals)
FINAL
 6 
 2 
Lakeville South HS (Section 1AAAA, Quarterfinals)
FINAL
 4 
 2 
Northfield HS (Section 1AAAA, Quarterfinals)
FINAL
 1 
 2 
Byron HS (Section 1AAA, Quarterfinals)
FINAL
 6 
 5 
Red Wing HS (Section 1AAA, Quarterfinals)
FINAL
 0 
 5 
Albert Lea HS (Section 1AAA, Quarterfinals)
FINAL
 0 
 1 
Jordan Mini Met (Section 1AAA, Quarterfinals)
FINAL
 3 
 9 
Fairmont HS (Section 3AA, Round of 16)
FINAL
 5 
 1 
Watertown-Mayer HS (Section 5AA, Round of 16)
FINAL
 6 
 2 
Loretto City Field (Section 5AA, Round of 16)
FINAL
 2 
 6 
Holy Family Catholic HS (Section 5AA, Round of 16)
FINAL
 0 
 10 
Granite Falls (Section 3A, Round of 16)
FINAL
 3 
 6 
Wabasso (Section 3A, Round of 16)
FINAL
 6 
 1 
Ruthton (Section 3A, Round of 16)
FINAL
 1 
 4 
Springfield-Riverside Park (Section 2A, Round of 16)
FINAL
 2 
 4 
Sleepy Eye (Section 2A, Round of 16)
FINAL
 1 
 2 
Medford HS (Section 2AA, Round of 16)
FINAL
 3 
 4 
Atwater (Section 3AA, Round of 16)
FINAL
 2 
 3 
Paynesville (Section 3AA, Round of 16)
FINAL
 0 
 2 
Minnetonka H.S.
FINAL
 1 
 5 
Litchfield HS (Section 5AA, Round of 16)
FINAL
 4 
 7 
Luverne High School (Section 3AA, Quarterfinals)
FINAL
 1 
 6 
Raymond (Section 3A, Quarterfinals)
FINAL
 7 
 3 
New Ulm - Johnson (Section 2AA, Round of 16)
FINAL
 0 
 9 
Gaylord (Section 2AA, Round of 16)
FINAL
 0 
 1 
Richfield HS (Section 3AAA, Quarterfinals) FORFEIT
FINAL
 8 
 2 
Ruthton (Section 3A, Round of 16)
FINAL
 0 
 10 
Fairmont High School (Section 3AA, Quarterfinals)
FINAL
 2 
 3 
Atwater (Section 3AA, Quarterfinals)
FINAL
 4 
 3 
Wabasso (Section 3A, Quarterfinals)
FINAL
 1 
 2 
Granite Falls (Section 3A, Quarterfinals)
FINAL
 5 
 1 
Paynesville (Section 3AA, Quarterfinals)
FINAL
 0 
 1 
Vollmer Field (Section 5AA, Round of 16) - FORFEIT
FINAL
 3 
 6 
Minnesota Lake (Section 2AA, Round of 16)
FINAL
 2 
 8 
Cannon Falls (Section 2AA, Round of 16)
FINAL
 3 
 10 
Blue Earth (Section 2AA, Round of 16)
FINAL
 2 
 8 
Richfield HS (Section 3AAA, Quarterfinals)
FINAL
 0 
 10 
Southwest Christian HS (Section 5AA, Round of 16)
FINAL