Quantcast
skip navigation

Tuesday, June 8, 2021

Visitor V Home H Location Status
 1 
 2 
St. Francis (Section 7AAA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 6 
 4 
Hill-Murray H.S. (Section 4AAA, Elimination Bracket Semifinal)
FINAL
 2 
 6 
Faber (Section 8AAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 1 
 2 
St. Francis (Section 7AAA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 6 
 3 
Bemidji State (Section 8A Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 0 
 6 
Hill-Murray HS (Section 4AAA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 4 
 5 
NY Mills (Section 6A, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 2 
 0 
Faber (Section 8AAA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 4 
 1 
Mesabi East HS (Section 7A, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 8 
 10 
Superior (Section 7AA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 2 
 17 
Wadena (Section 8AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 6 
 3 
Deer Creek (Section 8AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 0 
 1 
Blufton (Section 6A, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 1 
 2 
New York Mills (Section 6A, Winner's Bracket Final)
FINAL
 9 
 8 
Alimagnet (Section 3AAAA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 0 
 5 
Bemidji State (Section 8A Elimination Bracket Finals)
FINAL
 7 
 8 
Faber (Section 8AAA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 0 
 13 
Superior (Section 7AA, Winners' Bracket Final)
FINAL
 3 
 7 
Mesabi East HS (Section 7A, Winner's Bracket Final)
FINAL
 0 
 10 
Wadena (Section 8AA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 8 
 9 
Mayer Lutheran High School (Section 4A, Elimination Bracket Finals)
FINAL
 0 
 10 
Barkers Alps Park (Section 4AA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 7 
 5 
Woodbury (Section 4AAAA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 2 
 3 
Pierz (Section 5A, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 6 
 10 
Putz Field (Section 6AA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 2 
 6 
Cold Spring (Section 8AAAA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 6 
 5 
Deer Creek (Section 8AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 9 
 7 
Rochester John Adams (Section 1AA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 6 
 12 
Rochester Hudson (Section 1AA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 6 
 2 
New Ulm (Section 2AAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 6 
 3 
Mueller Baseball Field (Section 2AAA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 9 
 7 
Montevideo (Section 3A, Elimination Bracket Final)
FINAL
 14 
 5 
Marshall (Section 3AA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 15 
 5 
Richfield (Section 3AAA, Section Final)
FINAL
 2 
 8 
New York Mills (Section 6A, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 0 
 10 
Delano (Section 6AAA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 0 
 10 
Chanhassen (Section 2AAAA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 0 
 9 
Dassel (Section 5AA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 4 
 2 
Castle Field (Section 7AAAA, Section Final)
FINAL
 2 
 10 
Putz Field (Section 6AA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 6 
 3 
Mesabi East HS (Section 7A, Elimination Bracket Final)
FINAL
 13 
 3 
Pierz (Section 5A, Elimination Bracket Final)
FINAL
 2 
 12 
Richfield (Section 3AAA, Section Final Game 2)
FINAL
 4 
 1 
Cold Spring (Section 8AAAA, Section Final)
FINAL
 3 
 1 
Superior (Section 7AA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 0 
 4 
Rochester Hudson Field (Section 1AA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 3 
 4 
New Ulm (Section 2AAA, Elimination Bracket Final)
FINAL