Quantcast
skip navigation

Saturday, June 5, 2021

Visitor V Home H Location Status
 3 
 7 
Stillwater HS (Section 4AAAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 2 
 7 
Castle Field (Section 7AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 1 
 3 
Caledonia HS (Section 1AA, Semifinals)
FINAL
 7 
 17 
Pine Island HS (Section 1AA, Semifinals)
FINAL
 0 
 1 
Johnson HS (Section 4AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 2 
 11 
Fridley HS (Section 4AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 2 
 3 
Duluth East HS (Section 7AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 6 
 3 
Bemidji State (Section 8A, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 4 
 2 
Red Wing HS (Section 1AAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 1 
 10 
New Prague HS (Section 1AAAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 4 
 5 
New Ulm (Section 2AAA, Semifinals)
FINAL
 6 
 5 
New Ulm (Section 2AAA, Semifinals)
FINAL
 0 
 3 
Gaylord (Section 2AA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 13 
 9 
Richfield HS (Section 3AAA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 4 
 0 
Castle Field (Section 7AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 3 
 1 
Milroy (Section 3A, Winner's Bracket Final)
FINAL
 7 
 2 
Marshall HS (Section 3AA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 0 
 16 
Riverland (Section 1A, Semifinals)
FINAL
 0 
 10 
Riverland (Section 1A, Semifinals)
FINAL
 2 
 0 
Hill-Murray School (Section 4AAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 9 
 6 
Rich Valley Athletic Complex (Section 4A, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 1 
 11 
Cretin-Derham Hall High School (Section 4AAAA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 2 
 3 
Caledonia HS (Section 1AA, Elimination Bracket Round 1)
FINAL
 4 
 5 
Pine Island (Section 1AA, Elimination Bracket Round 1)
FINAL
 3 
 4 
Duluth East HS (Section 7AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 6 
 0 
Bemidji State (Section 8A, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 5 
 0 
ISG Field (Section 2A, Winner's Bracket Final)
FINAL
 10 
 0 
FINAL
 15 
 16 
New Ulm (Section 2AAA, Elimination Bracket Round 1)
FINAL
 5 
 9 
New Ulm (Section 2AAA, Elimination Bracket Round 1)
FINAL
 6 
 8 
Red Wing (Section 1AAA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 3 
 9 
New Prague HS (Section 1AAAA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 5 
 2 
Gaylord (Section 2AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 6 
 10 
Milroy (Section 3A, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 1 
 12 
Marshall HS (Section 3AA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 3 
 4 
Castle Field (Section 7AAAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 8 
 9 
Riverland (Section 1A, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 5 
 7 
Riverland (Section 1A, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 2 
 4 
Concordia University (Section 4AA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 3 
 10 
ISG Field (Section 2A, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 0 
 5 
Caledonia (Section 1AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 9 
 30 
Pine Island (Section 1AA, Elimination Bracket Quarterfinal)
FINAL
 10 
 5 
Duluth East HS (Section 7AAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 6 
 3 
Gaylord (Section 2AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 3 
 4 
Bemidji State (Section 8A, Winner's Bracket Final)
FINAL
 0 
 3 
Cold Spring (Section 8AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 0 
 18 
Red Wing (Section 1AAA Elimination Bracket Final)
FINAL
 6 
 5 
New Prague (Section 1AAAA, Elimination Bracket Final)
FINAL
 4 
 7 
New Ulm (Section 2AAA, Elimination Bracket Quarterfinal)
FINAL
 12 
 1 
New Ulm (Section 2AAA, Elimination Bracket Quarterfinal)
FINAL
 3 
 11 
Hopkins HS (Section 6AAAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 2 
 4 
Randolph HS (Section 4A, Winner's Bracket Final)
FINAL
 7 
 2 
St. Michael-Albertville HS (Section 8AAAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 2 
 12 
ISG Field (Section 2A, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 6 
 7 
Benilde-St. Margaret's (Section 6AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 10 
 1 
Orono HS (Section 6AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 1 
 7 
Delano HS (Section 6AAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 2 
 3 
Cold Spring (Section 8AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 4 
 1 
Hopkins HS (Section 6AAAA, Elimination Bracket Semifinals)
FINAL
 4 
 3 
Monticello HS (Section 5AAA, Winner's Bracket Final)
FINAL
 3 
 9 
St. Francis HS (Section 5AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL
 5 
 9 
Big Lake HS (Section 5AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
FINAL