|
1 |
|
12 |
Bemidji State (Section 8A, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
5 |
Sacred Heart School (Section 8A, Quarterfinals)
|
|
|
5 |
|
6 |
Nashwauk-Keewatin HS (Section 7AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
10 |
|
0 |
University of Minnesota-Duluth (Section 7AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
7 |
|
8 |
Sacred Heart HS (Section 8A, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
3 |
Bemidji State (Section 8A, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
13 |
Nashwauk-Keewatin HS (Section 7AA, Semifinals)
|
|
|
2 |
|
3 |
University of Minnesota-Duluth (Section 7AA, Semifinals)
|
|
|
4 |
|
5 |
Proctor HS (Section 7A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
2 |
|
4 |
Mesabi East HS (Section 7A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
3 |
|
4 |
Mill-Murray School (Section 4AAA, Semifinals)
|
|
|
3 |
|
13 |
Parade Stadium (Section 6AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
0 |
|
12 |
Park Rapids HS (Section 8AA, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
18 |
Wadena (Section 8AA, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
10 |
Deer Creek (Section 8AA, Quarterfinals)
|
|
|
1 |
|
10 |
Ortonville HS (Section 6A, Quarterfinals)
|
|
|
5 |
|
0 |
Clinton (Section 6A, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
4 |
Park Rapids HS (Section 8AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
13 |
Blufton (Section 6A, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
12 |
New York Mills HS (Section 6A, Quarterfinals)
|
|
|
3 |
|
6 |
Bemidji State (Section 8A, Semifinals)
|
|
|
0 |
|
10 |
Sacred Heart (Section 8A, Semifinals)
|
|
|
8 |
|
3 |
Nashwauk-Keewatin (Section 7AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
11 |
|
2 |
North Branch Area High School (Section 7AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
10 |
|
7 |
Duluth East HS (Section 7AAAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
2 |
|
8 |
Willmar HS (Section 6AAA, Semifinals)
|
|
|
3 |
|
15 |
University of Minnesota Duluth (Section 7AA, Elimination Bracket, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
1 |
Timpe Field (Section 6AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
4 |
|
14 |
Grand Rapids HS (Section 7AAA, Semifinals)
|
|
|
4 |
|
9 |
Becker HS (Section 5AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
3 |
|
8 |
St. Francis HS (Section 5AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
3 |
|
13 |
Mesabi East HS (Section 7A, Semifinals)
|
|
|
5 |
|
0 |
Proctor HS (Section 7A, Semifinals)
|
|
|
2 |
|
5 |
Monticello HS (Section 5AAA, Semifinals)
|
|
|
10 |
|
7 |
Big Lake HS (Section 5AAA, Semifinals)
|
|
|
4 |
|
1 |
Litchfield HS (Section 5AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
6 |
|
5 |
Blufton (Section 6A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
4 |
|
5 |
New York Mills (Section 6A, Semfinals)
|
|
|
4 |
|
5 |
Clinton (Section 6A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
0 |
|
1 |
Ortonville (Section 6A, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
7 |
Chisago Lakes (Section 7AAA, Semifinals)
|
|
|
6 |
|
5 |
Buffalo HS (Section 8AAAA, Semifinals)
|
|
|
2 |
|
0 |
Centennial HS (Section 7AAAA, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
2 |
Andover HS (Section 7AAAA, Semifinals)
|
|
|
18 |
|
4 |
Castle Field (Section 7AAAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
6 |
|
3 |
Rocori HS (Section 8AAA, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
5 |
Sartell HS (Section 8AAA, Semifinals)
|
|
|
1 |
|
15 |
Mahtomedi HS (Section 4AAA, Semifinals)
|
|
|
4 |
|
6 |
Como Park HS (Section 4AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
9 |
|
10 |
Glencoe-Silver Lake HS (Section 5AA, Semifinals)
|
|
|
0 |
|
2 |
Norwood Young America (Section 5AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
0 |
|
13 |
St. Michael-Albertville HS (Section 8AAAA, Semifinals)
|
|
|
12 |
|
2 |
Park Rapids (Section 8AA, Semifinals)
|
|
|
12 |
|
9 |
Park Rapids (Section 8AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
4 |
|
1 |
Deer Creek (Section 8AA, Semifinals)
|
|
|
9 |
|
7 |
Wadena (Section 8AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
0 |
|
15 |
Mayo Field (Section 1AA, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
1 |
Sleepy Eye HS (Section 2A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
0 |
|
2 |
Riverland (Section 1A, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
15 |
Riverland (Section 1A, Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
10 |
Pine Island High School (Section 1AA, Quarterfinals)
|
|
|
8 |
|
7 |
Riverland (Section 1A, Quarterfinals)
|
|
|
4 |
|
5 |
Red Wing HS (Section 1AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
1 |
Jordan Mini Met (Section 1AAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
4 |
|
5 |
New Prague HS (Section 1AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
8 |
|
6 |
Lakeville South HS (Section 1AAAA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
6 |
|
4 |
BOLD (Section 2A, Semifinals)
|
|
|
10 |
|
6 |
Cathedral HS (Section 2A, Semifinals)
|
|
|
3 |
|
4 |
St. Mary's (Section 2A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
3 |
|
4 |
Belle Plaine HS (Section 2AA, Semifinals)
|
|
|
3 |
|
0 |
Blue Earth (Section 2AA, Semifinals)
|
|
|
4 |
|
0 |
Medford HS (Section 2AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
6 |
|
8 |
Minnesota Lake (Section 2AA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
2 |
|
3 |
Milroy (Section 3A, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
13 |
PEM (Section 1AA, Quarterfinals)
|
|
|
6 |
|
2 |
Caledonia (Section 1AA, Quarterfinals)
|
|
|
2 |
|
3 |
Marshall HS (Section 3AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
10 |
Riverland (Section 1A, Quarterfinals)
|
|
|
11 |
|
0 |
Benilde-St. Margaret's School (Section 6AAA, Semifinals)
|
|
|
2 |
|
10 |
Bemidji State (Section 8A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
11 |
|
6 |
Sacred Heart (Section 8A, Elimination Bracket Round One)
|
|
|
4 |
|
7 |
Southwest Christian HS (Section 5AA, Semifinals)
|
|
|
6 |
|
7 |
Hermantown HS (Section 7AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
7 |
|
3 |
Milroy (Section 3A, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
7 |
|
3 |
Marshall HS (Section 3AA, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
15 |
|
0 |
Mesabi East (Section 7A, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
7 |
|
10 |
Proctor (Section 7A, Elimination Bracket Quarterfinals)
|
|
|
0 |
|
4 |
Riverland (Section 1A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
14 |
|
8 |
Riverland (Section 1A, Elimination Bracket Round 1)
|
|
|
2 |
|
8 |
Bemidji HS (Section 8AAA, Elimination Bracket Round 1)
|
|