|
3 |
|
5 |
Greenbush - Subsection 8A West Semifinal
|
|
|
3 |
|
16 |
Bemidji State University - Subsection 8A East Semifinal
|
|
|
0 |
|
11 |
Hibbing High School - Section 7A Semifinal
|
|
|
4 |
|
5 |
East Grand Forks - Subsection 8AA North Semifinal
|
|
|
2 |
|
9 |
Bemidji State University - Subsection 8A East Semifinal
|
|
|
6 |
|
7 |
Greenbush - Subsection 8A West Semifinal
|
|
|
8 |
|
10 |
Hibbing High School - Section 7A Elimination Bracket First Round
|
|
|
8 |
|
1 |
Fridley High School - Section 5AAA Elimination Bracket First Round
|
|
|
1 |
|
6 |
Mesabi East - Section 7A Semifinal
|
|
|
2 |
|
3 |
Proctor High School - Section 7AA Semifinal
|
|
|
6 |
|
12 |
Superior High School - Section 7AA Semifinal
|
|
|
1 |
|
4 |
Detroit Lakes High School - Section 8AAA Second Round
|
|
|
1 |
|
18 |
Perham High School - Subsection 8AA South Semifinal
|
|
|
0 |
|
7 |
Morris Area High School - Subsection 6A South Semifinal
|
|
|
3 |
|
1 |
Morris - Subsection 6A South Semifinal
|
|
|
3 |
|
4 |
Deer Creek - Subsection 6A North Semifinal
|
|
|
3 |
|
5 |
New York Mills High School - Subsection 6A North Semifinal
|
|
|
2 |
|
13 |
Park Rapids - Subsection 8AA North Semifinal
|
|
|
14 |
|
12 |
Perham - Subsection 8AA South Semifinal
|
|
|
13 |
|
2 |
Northwestern College - Section 4AAAA Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
12 |
|
0 |
Becker High School - Section 5AAA Semifinal
|
|
|
1 |
|
2 |
Bemidji State University - Subsection 8A East Championship
|
|
|
0 |
|
3 |
Greenbush - Subsection 8A West Championship
|
|
|
7 |
|
5 |
Willmar Senior High School - Section 8AAA Second Round
|
|
|
4 |
|
5 |
Hibbing High School - Section 7A Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
3 |
|
12 |
Grand Rapids High School - Section 7AAA Semifinal
|
|
|
6 |
|
4 |
St. Paul Academy - Section 4AA Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
0 |
|
7 |
Morris - Section 6A Elimination Bracket First Round
|
|
|
7 |
|
4 |
Legacy Christian Academy - Section 4A Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
5 |
|
6 |
Hermantown High School - Section 7AAA Semifinal
|
|
|
0 |
|
6 |
Andover High School - Section 7AAAA Semifinal
|
|
|
3 |
|
5 |
Centennial High School - Section 7AAAA Semifinal
|
|
|
1 |
|
16 |
Anoka High School - Section 7AAAA Elimination Bracket First Round
|
|
|
1 |
|
14 |
Blaine High School - Section 7AAAA Elimination Bracket First Round
|
|
|
7 |
|
8 |
Perham High School - Section 8AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
1 |
|
8 |
Perham High School - Subsection 8AA South Championship
|
|
|
17 |
|
7 |
Solheim Field - Section 5AAA Semifinal
|
|
|
2 |
|
12 |
McMurray Fields, St. Paul - Section 4AAA Elimination Bracket First Round
|
|
|
4 |
|
1 |
St. Anthony Village High School - Section 4AAA Semifinal
|
|
|
11 |
|
15 |
Mahtomedi High School - Section 4AAA Semifinal
|
|
|
2 |
|
7 |
Mayer Lutheran High School - Section 4A Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
3 |
|
15 |
New York Mills High School - Subsection 6A North Championship
|
|
|
1 |
|
14 |
Superior High School - Section 7AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
4 |
|
14 |
Glencoe - Section 5AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
0 |
|
10 |
Mesabi East - Section 7A Elimination Bracket First Round
|
|
|
11 |
|
3 |
Deer Creek - Section 6A Elimination Bracket First Round
|
|
|
5 |
|
4 |
St. Agnes High School - Section 4AA Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
1 |
|
9 |
Rockford High School - Section 5AA Semifinal
|
|
|
5 |
|
6 |
Watertown-Mayer High School - Section 5AA Semifinal
|
|
|
4 |
|
7 |
Southwest Christian High School - Section 5AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
8 |
|
6 |
Proctor High School - Section 7AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
7 |
|
6 |
Faber Field - Section 6AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
5 |
|
9 |
Putz Field - Section 6AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
1 |
|
4 |
Morris - Subsection 6A South Championship
|
|
|
0 |
|
10 |
Elk River High School - Section 8AAAA Elimination Bracket First Round
|
|
|
8 |
|
11 |
Brainerd High School - Section 8AAAA Elimination Bracket First Round
|
|
|
3 |
|
8 |
St. Michael-Albertville High School - Section 8AAAA Semifinal
|
|
|
3 |
|
4 |
Northwestern College - Section 4AAAA Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
6 |
|
4 |
Rogers High School - Section 8AAAA Semifinal
|
|
|
5 |
|
4 |
St. Mary's High School - Section 2A Semifinal
|
|
|
10 |
|
11 |
Mueller Park - Section 2A Semifinal
|
|
|
3 |
|
8 |
East Grand Forks - Section 8AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
5 |
|
1 |
Legion Field - Section 3AA Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
5 |
|
6 |
Nevis High School - Subsection 5A West Semifinal
|
|
|
4 |
|
0 |
Pine River - Subsection 5A West Semifinal
|
|
|
6 |
|
2 |
Braham High School - Subsection 5A East Semifinal
|
|
|
1 |
|
12 |
Milroy - Section 3A Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
1 |
|
9 |
Hinckley-Finlayson - Subsection 5A East Semifinal
|
|
|
5 |
|
6 |
New Ulm High School - Section 2AA Semifinal
|
|
|
11 |
|
5 |
Reese Field - Section 2AA Semifinal
|
|
|
13 |
|
14 |
Minnesota Lake - Section 2AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
4 |
|
0 |
Blue Earth - Section 2AA Elimination Bracket First Round
|
|
|
6 |
|
3 |
Madelia High School - Section 2A Elimination Bracket First Round
|
|
|
3 |
|
2 |
Stewartville High School - Section 1AAA Elimination Quarterfinal
|
|
|
2 |
|
4 |
Red Wing High School - Section 1AAA Elimination Quarterfinal
|
|
|
6 |
|
12 |
Benilde-St. Margaret's - Section 6AAA Semifinal
|
|
|
1 |
|
3 |
Delano High School - Section 6AAA Semifinal
|
|
|
0 |
|
6 |
Mound Westonka High School - Section 6AAA Elimination Bracket First Round
|
|
|
1 |
|
7 |
Northeast Athletic Field Park, Pierce Street Northeast, Minneapolis, MN, USA - Section 6AAA Elimination Bracket First Round
|
|
|
1 |
|
2 |
Alexandria High School - Section 8AAA Second Round
|
|
|
1 |
|
11 |
Bemidji State University - Section 8A Elimination Bracket First Round
|
|
|
1 |
|
8 |
Greenbush - Section 8A Elimination Bracket First Round
|
|
|
1 |
|
9 |
Proctor High School - Section 7AA Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
2 |
|
5 |
Mesabi East - Section 7A Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
7 |
|
10 |
Superior High School - Section 7AA Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
6 |
|
7 |
Mankato East Senior High School - Section 2A Elimination Bracket First Round
|
|
|
2 |
|
15 |
Milroy - Section 3A Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
3 |
|
1 |
Legion Field - Section 3AA Elimination Bracket Quarterfinal
|
|
|
4 |
|
8 |
Faber Field - Section 6AA Semifinal
|
|
|
4 |
|
3 |
Putz Field - Section 6AA Semifinal
|
|
|
8 |
|
1 |
East Grand Forks - Subsection 8AA North Championship
|
|
|
2 |
|
5 |
Hibbing High School - Section 7AAA Elimination Bracket First Round
|
|
|
2 |
|
12 |
Northwestern College - Section 4AAAA Championship Bracket Final
|
|