THURSDAY

PROCTOR vs. PIPESTONE AREA, 9 AM

LAKEVILLE SOUTH vs. WHITE BEAR LAKE, 9 AM (School Sports Media - $$$)

CENTENNIAL vs. FOREST LAKE, 9 AM (School Space Media - $$$)

EAST RIDGE vs. BRAINERD, 9 AM (School Space Media - $$$)

HOPKINS vs. CHANHASSEN, 9 AM (School Space Media - $$$)

ST. CLOUD CATHEDRAL vs. MAPLE LAKE, 9 AM (School Space Media - $$$)

LE SUEUR-HENDERSON vs. DILWORTH-GLYNDON-FELTON, 10:50 AM

ROCORI vs. WINONA, 11 AM (School Space Media - $$$)

BENILDE-ST. MARGARET'S vs. CHISAGO LAKES, 11 AM (School Space Media - $$$)

MONTICELLO vs. MANKATO WEST, 11 AM (School Space Media - $$$)

SIMLEY vs. ST. ANTHONY VILLAGE, 11 AM (School Space Media - $$$)

DILWORTH-GLYNDON-FELTON vs. LESUEUR-HENDERSON, 11 AM (School Space Media - $$$)

MOUNDS PARK ACADEMY vs. CHATFIELD, 11 AM (School Space Media - $$$)

MOOSE LAKE-WILLOW RIVER vs. WABASHA-KELLOGG, 1 PM

MENAHGA vs. NICOLLET, 1 PM (School Space Media - $$$)

EDGERTON/SOUTHWEST MINNESOTA CHRISTIAN vs. RED LAKE FALLS, 1 PM (School Space Media - $$$)

UPSALA vs. RANDOLPH, 1 PM (School Space Media - $$$)

FOREST LAKE vs. WHITE BEAR LAKE, 1 PM (School Space Media - $$$)

LAKEVILLE SOUTH vs. CENTENNIAL, 3 PM (School Space Media - $$$)

HOPKINS vs. BRAINERD, 3 PM (School Space Media - $$$)

EAST RIDGE vs. CHANHASSEN, 3 PM (School Space Media - $$$)

MAPLE LAKE vs. PROCTOR, 5 PM (School Space Media - $$$)

DILWORTH-GLYNDON-FELTON vs. CHATFIELD, 5 PM (School Space Media - $$$)

CHISAGO LAKES vs. WINONA, 5 PM (School Space Media - $$$)

SIMLEY vs. MANKATO WEST, 5 PM (School Space Media - $$$)

ROCORI vs. BENILDE-ST. MARGARET'S, 5 PM (School Space Media - $$$)

MONTICELLO vs. ST. ANTHONY VILLAGE, 5 PM (School Space Media - $$$)

PIPESTONE vs. ST. CLOUD CATHEDRAL, 7 PM (School Space Media - $$$)

MOUNDS PARK ACADEMY vs. LESUEUR-HENDERSON, 7 PM (School Space Media - $$$)

MENAHGA vs. RED LAKE FALLS, 7 PM (School Space Media - $$$)

WABASHA-KELLOGG vs. UPSALA, 7 PM (School Space Media - $$$)

MOOSE LAKE-WILLOW RIVER vs. RANDOLPH, 7 PM

FRIDAY

EDGERTON/SOUTHWEST MINNESOTA CHRISTIAN vs. RANDOLPH, 11 AM (School Space Media - $$$)

DILWORTH-GLYNDON-FELTON vs. MAPLE LAKE, 11 AM (School Space Media - $$$)

SIMLEY vs. CHISAGO LAKES, 11 AM (School Space Media - $$$)

HOPKINS vs. WHITE BEAR LAKE, 11 AM (School Space Media - $$$)

MANKATO WEST vs. WINONA, 1:30 PM (School Space Media - $$$)

FOREST LAKE vs. BRAINERD, 1:45 PM (School Space Media - $$$)

CHATFIELD vs. PROCTOR, 2 PM (School Space Media - $$$)

MOOSE LAKE/WILLOW RIVER vs. NICOLLET, 2:30 PM (School Space Media - $$$)